Hakkımızda

Alpsam Endüstriyel Malzemeler ve Atık Yönetimi Ltd. Şti. 2008 çevre ve iş güvenliği malzemeleri satışı ile ticari faaliyetine başlamıştır. Aytekin-Serol A.Ş. distribütörlüğünde Juba , Towa , ST Chemicals eldiven markalarının  ve New Pig Çevre koruma ürünlerinin İç Anadolu ve Akdeniz Ana Bölge Bayisi olup 2017 yılında kilitleme ve etiketleme konusunda dünya lideri olan Lotomaster markasının Türkiye Distribütörü olmuştur. 2018 yılında bir Fransız markası olan Singer ‘in Türkiye distribütörlüğünü alan firmamız geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Önce insan ve çevre odaklı bakış açımızla Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmelikleri doğrultusunda işletmeniz için gerekli çevre güvenliği ve kişisel koruyucu donanımlarının temininde çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

  

 

MiSYONUMUZ

Birlikte çalıştığımız sektörlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip, iş güvenliği odaklı, ekonomik ve çevre dostu ürünlerle, hızlı ve sağlıklı çözümler üretmek.

 


ViZYONUMUZ

Yaptığımız çalışmalar, getirdiğimiz çözümler ve inovasyonlarla, sektöründe lider ve marka bilinilirliği en yüksek şirket olmak.


TOP