New 200114 Mobil U-TEX Manuel Temizlemeli Filtre Ünitesi Akrobat Kol 2Adet 3mt-150mm

200114 Mobil U-TEX Manuel Temizlemeli Filtre Ünitesi Akrobat Kol 2Adet 3mt-150mm

New product

product description

Endüstriyel ortamlarda çok miktarda değişik gazlar, duman ve tozlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yollarında ve diğer yaşamsal organlarda tahribatlara neden olurlar. Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri zararlı maddelerin emilerek temizlenmesi gerekir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir.

Temiz soluk alınabilen çalışma alanları işyerlerinin değişmez zaruri ihtiyaçlarıdır. Çalışma alanlarının korunması için ideal çözüm nokta vakum sistemi ile garanti edilebilmektedir.

Kaynak Dumanı Emme Ve Filtreleme Ünitesinde Açma/Kapatma anahtarı, cihazın çalıştığını gösteren ikaz ışığı ve ayrıca filtrenin kirlendiğini gösteren ikaz ışığı, 5 mt ana giriş kablosu ve kablo taşıyıcısı bulunur. Cihaz PTFE Kaplı U-TEX Kartuş Filtre ile donatılmıştır. Kirli havayı %99,9 oranında temizler.

Temizlenen hava ortama geri döner.

Opsiyonel olarak ünitede aktif karbon filtresi bulunabilmektedir. Aktif karbon filtrenin kullanım amacı özellikle insan sağlığı yönünden zararlı gaz ve kokunun emilmesi ile ilgilidir.

MANUEL TEMİZLEMELİ U-TEX MOBİL FİLTRE ÜNİTESİ dağınık kaynak yapılan iş yerleri için idealdir. Tekerlekleri sayesinde bir yerden diğer bir yere rahatlıkla götürülebilir.

Üniteye 1 veya 2 Akrobat Egzoz Kolu® bağlanabilir.

UAS® AKROBAT EGZOZ KOLLARI®

Kendi kendisini taşıyabilen 360° dönebilen , UAS® FORTE PU-L ANTİSTATİK VE ALEV YÜRÜTMEZ POLİÜRETAN HORTUM ile kaplanmış karkas ve 360° dönebilen hava ayar damperli davlumbazdan oluşur.

Herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave bir destek gerekmeden kalabilir.

360° dönebilen davlumbaz kaynak dumanını bloke ederek nokta vakum şartlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir.UAS® davlumbazlar,sıradan davlumbazlara göre %40 daha fazla verim sağlar. Standart Thermo plastik UAS® davlumbazların yanısıra opsiyonel olarak Paslanmaz çelik, Galvaniz çelik, boyalı çelik olarak üretimi mümkündür.

UAS® AKROBAT EGZOZ KOLLARI® ışıklandırma seti ve fan motoru otomatik start-stop kontrol kutusu opsiyoneldir.

Akrobat kollar filtre ünitelerine takılmadan tek başlarına da kullanılabilir.

DİKKAT : MANUEL TEMİZLEMELİ U-TEX PTFE KAPLI KARTUŞ FİLTRE ELEMANI yoğun kaynak işleri için idealdir. Manuel olarak basınçlı hava ile defalarca temizlenebilir. Nihayetinde filtrasyon özelliğini kaybedince yenisi ile değiştirilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teknik Bilgiler 2 Akrobat Kollu

Vantilatör Kapasitesi 5000 m³/h

Motor Gücü 3 kW

Şebeke Gerilimi 380Volt/50 Hz

Ses Seviyesi 86 dB(A)

Ağırlık 140 Kg

Ölçüler (E*D*Y) 740*740*1460mm

Değerlendirme

Bir değerlendirme yazın

200114 Mobil U-TEX Manuel Temizlemeli Filtre Ünitesi Akrobat Kol 2Adet 3mt-150mm

200114 Mobil U-TEX Manuel Temizlemeli Filtre Ünitesi Akrobat Kol 2Adet 3mt-150mm

Benzer Ürünler

 
TOP